Skladem

DOE

Těsnění pro skleněný sprchový kout DOE

Těsnění ke sprchovým koutům Budrio


Číslo produktu: 765

338 Kč vč. DPH / ks
279 Kč / ks bez DPH
Dostupnost
1 - 5 dní
Vyberte variantu
Tloušťka skla: 6 - 8 mm
Barva: černá
311 Kč
376 Kč
1 - 5 dní
Tloušťka skla: 6 - 8 mm
Barva: čirá
279 Kč
338 Kč
1 - 5 dní

Těsnění pro skleněný sprchový kout

Sklo patří mezi moderní a luxusní materiály ve stavebnictví. Naše kování vám pomůže k vytvoření vysněného a luxusního skleněného sprchového koutu. Naše společnost vám dokáže vyrobit sklo na míru.

Naše těsnění je vhodně k použití kování a skleněného panelu či dveří u sprchového koutu. U tohoto těsnění můžete vybírat ze dvou barev: čirá a černá.

Materiál: PVC

Teplotní rozsah: 0 - 50°C

Tloušťka skla: 6 - 8 mm

Délka: 2500 mm

UV odolnost: EN ISO 4892-2

 

V příloze naleznete technický dokument.

 

Kolekce Budrio je řada vysoce kvalitních těsnících profilů, které doplňují náš sortiment kování pro sprchové kouty. Mezi nimi jsou těsnění (mj. magnetické, podporující zavírání dveří), magnetické profily a prahy. Jejich estetické provedení bude funkční ve sprchách každého typu.

Všechny těsnění z kolekce Budrio úspěšně prošly testy shody se standardem EN ISO 4892-2. Je to potvrzení, že jsou odolné vůči UV paprskům a budou udržovat své vizuální vlastnosti v průběhu let používání. Rovněž jsou certifikovány na R.E.A.C.H. To potvrzuje, že výrobky neobsahují škodlivé látky pro zdraví (např. těžké kovy) a budou bezpečné pro všechny členy domácnosti.

Tato těsnění nejen zlepšují těsnost skleněného sprchového koutu, ale také usnadňují každodenní použití. Zabraňují vstupu vody na nesprávná místa a zaručují bezporuchovost konstrukce. Jejich výroba využívá odolné a trvanlivé materiály jako je hliník, PVC nebo akrylové sklo. Kovové části jsou vyrobeny z hliníku a jsou k dispozici v lesklém a pololesklém povrchu. Kromě běžného tranpsarentního barevného provedení jsou vybrané druhy dostupné i v černé barvě.

Shlédněte naše další příslušenství ke sprchovým koutům.

Materiál: PVC
Tloušťka skla: 6, 8 mm
Délka: 2500 mm

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...