Skladem

SHMPW-SET

Profil s magnetickým těsněním pro skleněný sprchový kout SHMPW-SET

Těsnění ke sprchovým koutům Budrio


Číslo produktu: 805

1 601 Kč vč. DPH / ks
1 323 Kč / ks bez DPH
Dostupnost
1 - 5 dní
Vyberte variantu
Délka: 2300 mm
Povrch: lesklý
1 323 Kč
1 601 Kč
1 - 5 dní
Délka: 2300 mm
Povrch: černý
1 323 Kč
1 601 Kč
1 - 5 dní

Těsnění pro skleněný sprchový kout

Sklo patří mezi moderní a luxusní materiály ve stavebnictví. Naše kování vám pomůže k vytvoření vysněného a luxusního skleněného sprchového koutu. Naše společnost vám dokáže vyrobit sklo na míru.

Naše těsnění je vhodně k použití kování a skleněného panelu či dveří u sprchového koutu. Toto těsnění se montuje ke zdi a drží skleněný panel (skleněné dveře). Vybírat lze ze dvou povrchů: lesklý a černý.

Materiál: hliník

Povrch: lesklý a černý elox

Délka: 2300 mm

Pro tloušťku skla: 8 mm

 

V příloze naleznete technický dokument.

 

Kolekce Budrio je řada vysoce kvalitních těsnících profilů, které doplňují náš sortiment kování pro sprchové kouty. Mezi nimi jsou těsnění (mj. magnetické, podporující zavírání dveří), magnetické profily a prahy. Jejich estetické provedení bude funkční ve sprchách každého typu.

Všechny těsnění z kolekce Budrio úspěšně prošly testy shody se standardem EN ISO 4892-2. Je to potvrzení, že jsou odolné vůči UV paprskům a budou udržovat své vizuální vlastnosti v průběhu let používání. Rovněž jsou certifikovány na R.E.A.C.H. To potvrzuje, že výrobky neobsahují škodlivé látky pro zdraví (např. těžké kovy) a budou bezpečné pro všechny členy domácnosti.

Tato těsnění nejen zlepšují těsnost skleněného sprchového koutu, ale také usnadňují každodenní použití. Zabraňují vstupu vody na nesprávná místa a zaručují bezporuchovost konstrukce. Jejich výroba využívá odolné a trvanlivé materiály jako je hliník, PVC nebo akrylové sklo. Kovové části jsou vyrobeny z hliníku a jsou k dispozici v lesklém a pololesklém povrchu. Kromě běžného tranpsarentního barevného provedení jsou vybrané druhy dostupné i v černé barvě.

Shlédněte naše další příslušenství ke sprchovým koutům.

Materiál: hliník
Povrch: lesklý a černý
Délka: 2300 mm
Pro tloušťku skla: 8 mm

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...