Posuvný systém skleněných dveří a jeho kvalita

Jste natolik bohatí, abyste si mohli dovolit kupovat levné věci, nebo je pro vás cena hlavním ukazatelem a chcete nakoupit levně? Ne vždy se vám to může vyplatit. Přinášíme vám názorný příklad.

 

Pokud pořídíte posuvný systém na skleněné dveře za nízkou cenu, musí se tato cena odrazit na kvalitě. V prvé řadě ušetříte, ale časem se prokáže kvalita. Pojezdy nemají kvalitní ložiska v kolečkách, ale jen kovové osičky, plastové kolečka jsou nekvalitní, celkově je materiál ošizený.

 

Názorný příklad představuje zakoupený posuvný systém od jednoho z prodejců čínských výrobků, který je názorným příkladem, že šetřit se nevyplácí.

levný posuvný systém skleněných dveří

Vodící kolejnice, která je nosnou páteří posuvného systému, je natolik materiálově ošizena, že už při samotné instalaci na úplně nehladkou stěnu dochází k jejímu deformování a následně při zavěšení těžších skleněných dveří i k prohybu této kolejnice.

 

Při nákupu ušetříte za posuvný systém například dva, nebo tři tisíce korun, ale po krátkém čase zjistíte, že skleněné dveře nejdou skoro posouvat, jelikož kolejnice je zdeformovaná, ošoupané kolečka, či přidřená hřídelka.

 

Námi nabízený posuvný systém skleněných dveří řady Silent, jsou určeny pro skleněné dveře o váze až 100 kg, což znamená plochu skleněných dveří při síle skla 8 mm - 3.6 m2  a při síle skla 10 mm, plochu dveří 3.0 m2.

kvalitní posuvný systém řady Silent

 

Tyto posuvné systémy skleněných dveří typu Silent, jsou testovány na 200 000 cyklů a poskytujeme na ně záruku 3 roky.

 

Krycí profily posuvného systému dodáváme v povrchové úpravě:

 

- PŘÍRODNÍ ELOX (světle stříbrná)

- NEREZ BROUŠENÝ (tmavá stříbrná)

- ČERNÁ (poslední roky velmi oblíbený prvek interiéru)

 

Délka posuvného systému může být od 2m až po 4m, po domluvě i delší.

 

Sami si udělejte obrázek o kvalitě těchto posuvných systému skleněných dveří:

srovnání posuvných systémů

Na fotografii vlevo posuvný systém řady Silent, v pravo pak levný výrobek nejčastěji prodávaný v prodejních řetězcích.

 

Vyběr varianty posuvného systému skleněných dveří na eshopu: ZDE KLIKNĚTE

Načítám, prosím vydržte...