Není madlo, jako madlo

Nerezové madlo na skleněné dveře - nevyplatí se šetřit.

 

Montovali jsme pro zákazníka skleněné posuvné dveře, které měly být osazeny nerezovým madlem z nabídky jednoho předního českého a slovenského výrobce.

 

Cenově patří tento model nerezového madla mezi levnější, překvapilo nás, že jsme vyloženě měli montovat velmi nekvalitní výrobek - „šmejd“.

 

První věc, která nás překvapila, byla celkově velmi špatné zpracování celého madla - spoje na sebe nelícovaly a nebyly správně udělány ani otvory pro pojistné šroubky.

Sváry vypadaly velmi chatrně a materiál svou tloušťkou byl jak papír.

 

 

Další velké překvapení nás čekalo, když jsme zjistili, že výrobce uvádí špatný průměr vrtání pro přípravu otvoru ve skleněných dveří, čímž madlo nelze následně osadit do dveří, jelikož by bylo v připraveném otvoru nestabilní - hýbalo by se.

 

Nicméně spojovací materiál je stejně natolik nekvalitní a řešení jeho upevnění velmi nedomyšlené, aby vůbec bylo možné osazení madla realizovat.

 

 

Nafotili jsme několik snímků tohoto madla a zároveň i pro porovnání madlo s cenou nepatrně vyšší a materiálem mnohem kvalitnější. Víme, že mnoho klientů chce šetřit, ale bohužel většinou na nesprávném místě. Proto u nás v nabídce naleznete lepší kvalitu, sami nechceme doporučovat nekvalitní produkty.

 

Načítám, prosím vydržte...