Skladem

GPE

Nalepovací těsnění pro posuvné dveře u skleněného sprchového koutu GPE

Těsnění ke sprchovým koutům Budrio


Číslo produktu: 793

425 Kč vč. DPH / ks
351 Kč / ks bez DPH
Dostupnost
1 - 5 dní

Těsnění pro skleněný sprchový kout

Sklo patří mezi moderní a luxusní materiály ve stavebnictví. Naše kování vám pomůže k vytvoření vysněného a luxusního skleněného sprchového koutu. Naše společnost vám dokáže vyrobit sklo na míru.

Naše těsnění je vhodně k použití kování a skleněného panelu či dveří u sprchového koutu. Toto těsnění je v čiré barvě s lepící páskou.

Materiál: PVC

Tloušťka skla: 8 - 12 mm

Délka: 2500 mm

Toto těsnění se používá k nalepení na hranu skleněných dveří u sprchového koutu.

 

V příloze naleznete technický dokument.

 

Kolekce Budrio je řada vysoce kvalitních těsnících profilů, které doplňují náš sortiment kování pro sprchové kouty. Mezi nimi jsou těsnění (mj. magnetické, podporující zavírání dveří), magnetické profily a prahy. Jejich estetické provedení bude funkční ve sprchách každého typu.

Všechny těsnění z kolekce Budrio úspěšně prošly testy shody se standardem EN ISO 4892-2. Je to potvrzení, že jsou odolné vůči UV paprskům a budou udržovat své vizuální vlastnosti v průběhu let používání. Rovněž jsou certifikovány na R.E.A.C.H. To potvrzuje, že výrobky neobsahují škodlivé látky pro zdraví (např. těžké kovy) a budou bezpečné pro všechny členy domácnosti.

Tato těsnění nejen zlepšují těsnost skleněného sprchového koutu, ale také usnadňují každodenní použití. Zabraňují vstupu vody na nesprávná místa a zaručují bezporuchovost konstrukce. Jejich výroba využívá odolné a trvanlivé materiály jako je hliník, PVC nebo akrylové sklo. Kovové části jsou vyrobeny z hliníku a jsou k dispozici v lesklém a pololesklém povrchu. Kromě běžného tranpsarentního barevného provedení jsou vybrané druhy dostupné i v černé barvě.

Shlédněte naše další příslušenství ke sprchovým koutům.

Materiál: PVC
Tloušťka skla: 8 - 12 mm
Délka: 2500 mm

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...