Industriální loftové skleněné stěny

Industriální skleněné stěny jsou velmi elegantní a moderní, umožní vám funkčně rozdělit domácí či kancelářský prostor. Máme hned několik designů, které implementujeme do vašeho prostoru.

 

Příčky vyrábíme a montujeme mobilní či samozřejmě i fixní. U mobilních máme tři typy otevírání: klasické otvíravé (křídlové) dveře, posuvné a nebo skládací (harmonika).

 

 

Křídlové otvíravé dveře pro loftovou stěnu

Absolutně nejprodávanější a nejpoužívanější typ dveří. Poslední roky jsou i velmi používané posuvné dveře, ale klasika je stále topovka. Klasické otvíravé dveře jsou vhodné pro každodenní používání v domácnosti či kanceláři. Hodí se do všech interiéru, kde je praktičnost na prvním místě. Naše kyvné dveře v loftové stěně dodají interiéru trochu toho průmyslového stylu, který je velmi moderní a populární.

 

Křídlové dveře v industriální stěně

 

Posuvné dveře v loftové stěně

Posuvné dveře jsou velmi moderním řešením pro náročné klienty. Pokud milujete jednoduchost a jedinečný průmyslový charakter, posuvné dveře budou perfektní volbou ve vaší loftové stěně. Díky našim osvědčeným technickým řešením na základě moderních komponentů a materiálů nejvyšší kvality můžete mít stěnu s nadčasovým a luxusním designem.

 

Posuvné dveře v loftové stěněPosuvné dveře v loftové stěně

 

Skládací harmonikové dveře

Tento typ dveří patří mezi pozoruhodné řešení, které vstoupilo i do naší nabídky. Skládací dveře rozhodně doporučujeme do interiéru s větší plochou, kde tento typ skleněné stěny vypadá působivě a moderně. Díky složitému posuvnému systému stěny si po otevření můžete užít velkého otevřeného prostoru v místnosti. Řešení má půdní charakter, tzn. můžeme použít do vysokých místností v bytech, kancelářích či komerčních prostorech.

 

Skládací dveře v loftové stěněSkládací dveře v loftové stěně

 

Fixní loftová stěna

Potřebujete rozdělit místnost příčkou? Máme pro vás stylové řešení, náš industriální systém tomu elegantně napomůže. Díky výroby na míru není žádné omezení. Jestliže máte prostor, kde stěna může být ve styku s vodou, tak i toto není pro nás problém. Stěnu pro vás vyrobíme z hliníku či pozinkovaného materiálu, tím budeme chránit povrch stěny.

 

Fixní loftová stěna v černé barvě

 

I vy přemýšlíte o nové industriální stěně v černé barvě? Neváhejte a kontaktujte nás. Společně vymyslíme nejlepší způsob výroby a realizace. Vše vyrábíme na míru a působíme po celé ČR.

Načítám, prosím vydržte...